Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Війна з Росією

У Львові компенсують кошти на вікна та двері, пошкодженні рашистською атакою

Сьогодні з 15:00 год розпочнеться прийом документів від мешканців на отримання компенсації за пошкоджені вікна і двері. Також місто надасть компенсаційні ваучери двом підприємцям, будівлі яких також зазнали руйнувань, і допоможе Державному науково-дослідному контрольному інститутові ветеринарних препаратів та кормових добавок обстежити та відновити зруйнований корпус.
Фото з архіву: Роман Балук

Про це йшлося сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС щодо наслідків нічної атаки росії на Львівську громаду.

«Внаслідок нічної атаки на Львів, у Малехові було пошкоджено 1 багатоквартирний будинок і 15 приватних. Було вибито понад 105 вікон і пошкоджені вхідні двері. Також було зруйновано корпус науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів, що на вул. Донецька, 11 у Львові.

Відтак, сьогодні з 15:00 год у с. Малехів і м. Дублянах розпочнуть приймати документи від мешканців на отримання компенсації від міста за пошкоджені вікна і двері. Компенсація за одне вікно становить до 12 тис. грн, а на вхідні у квартиру чи будинок двері - до 8 тис. грн.

Також постраждало 2 підприємці – зруйнована частина їхнього майна. Вони зможуть отримати компенсаційні ваучери на суму до 500 тис. грн.

Окрім того, будемо допомагати науковому інституту», - повідомив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, голова міської комісії ТЕБ і НС.

За інформацією від Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок - ніхто з працівників закладу не постраждав і архів інституту залишився неушкодженим.

«Наш інститут - це єдиний, який займається реєстрацією всіх ветеринарних препаратів, що надходять з усього світу.

Через обстріл у нас пошкоджено один корпус - понищене обладнання, мікроскопи. Зараз з ураженої будівлі потрібно забрати те обладнання, яке вціліло, і максимально швидко перейти до відновлювальних робіт. Площа корпусу – понад 800 м2, там знаходилося 4 лабораторії,” - пояснили представники інституту.

Документи на отримання компенсації за пошкоджені вікна і двері прийматимуть з 15:00 год у ЦНАПі в м. Дубляни, вул. Шевченка, 4, а також в офісі громади с. Малехів, вул. Івасюка, 6.

Нагадаємо, цієї ночі ворог атакував Львівську громаду «шахедами». Уламки дронів влучили у багатоповерховий житловий будинок, приватні будинки та у офісні приміщення в Малехові і науково-дослідний інститут у Львові. Постраждав один чоловік. Зараз він перебуває в лікарні ТМО-1, його стан середньої важкості.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, вночі рашисти атакували Малехів «шахедами». Також уламки ворожих безпілотників у Львові пошкодили адміністративну будівлю Державного науково-дослідницького контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ