Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові презентували Жіночу Ділову Палату України

Сьогодні, 5 вересня, у Палаці Потоцьких відбувається Міжнародна Жіноча Бізнес-Асамблея. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА
У Львові презентували Жіночу Ділову Палату України

Захід об’єднав жінок-підприємців з усієї України та Європи, які приїхали для обміну досвідом та пошуку партнерів.

Привітав учасниць Асамблеї перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

ʺЗа цей рік Комітет з розвитку жіночого підприємництва проробив значну роботу. Ділові бізнес-зустрічі, семінари, жіночі форуми – все це дозволило об’єднати навколо комітету багато жінок-підприємців. Продовжуйте цю роботу та досягайте нових вершинʺ, - зазначив він.

Також Василь Лозинський розповів про програми підтримки підприємництва, які діють в області, а також подякою голови Львівської ОДА відзначив жінок-підприємців, які представили Львівщину на ярмарку української продукції ʺДні України в Королівстві Нідерландиʺ.

В межах заходу презентували новостворену Жіночу Ділову Палату України. Президентом Палати стала Наталія Карпенчук-Конопацька.     

Зазначимо, що діяльність Жіночої Ділової Палати України буде спрямована на розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва, вона стане платформою для самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ