Слухай онлайн
Спорт

У Львові пройде чемпіонат України з шахів серед духовенства

У Львові запрошують на 2-й Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.

16 лютого 2019 р. у Львові відбудеться 2-й Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагання проводяться з метою підняття патріотичного духу, популяризації шахів, налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн, вдосконалення спортивної майстерності. Організатори: Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ та Львівська міська федерація шахів.

Чемпіонат відбудеться в приміщенні Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11). До участі у змаганнях допускається духовенство (священики, диякони, семінаристи, монахи, монахині інші) від УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестантських церков, юдеїв з України, а також представники духовенства (християнських церков та юдеїв) з інших країн світу.

Турнір пройде за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід. Переможці змагань визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. За однакової кількості набраних очок місця визначаються за додатковими показниками (Бухгольц, Середній Бухгольц, кількість перемог). Головний суддя – міжнародний арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров. Реєстрація учасників триває до 15 лютого 2019 року.

Обов’язкова попередня реєстрація.

«Цьогорічні змагання приурочуємо до 5-ї річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, – зазначив о. Михайло Цегельський, керівник Центру душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ, – Проведення турніру передбачає налагодження співпраці з християнськими спільнотами різних єпархій у сфері спорту, культури і освіти. Сьогодні одним із найважливіших засобів покращення якості життя та здоров’я молоді є заняття фізичним вихованням та спортом. Зокрема, своїм прикладом хочемо заохотити молодь до фізичної культури, а відтак сприяти більш ефективному розвитку спорту в нашій країні».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ