Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові спростили процедуру демонтажу незаконних елементів на фасадах будинків

У Львові спростили процедуру демонтажу незаконно встановлених технічних елементів на фасадах та зовнішніх частинах будинків. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету ЛМР, в дію воно вступить вже наступного тижня. Про це повідомили 18 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото: Олена Ляхович, Гал-інфо

Як пояснила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, відповідно до старого положення, яке встановлювало порядок демонтажу розміщених без дозволу елементів на фасадах будинків, в тому числі і в межах історичного ареалу, території світової спадщини ЮНЕСКО, ця процедура була занадто складною.

"Голова районної адміністрації видавав розпорядження про демонтаж, надавався термін до 10 днів на добровільний демонтаж, після цього районна адміністрація зверталася до суду і насправді ці справи тривали роками. Зараз прийняли рішення про те, що складається розпорядження, дається термін 10 робочих днів на демонтаж, і, відповідно, демонтаж здійснюється на підставі розпорядження районної адміністрації силами ЛКП "Адміністративно-технічне управління", - уточнила Гелена Пайонкевич.

Також Гелена Пайонкевич наголосила, що встановлення технічних елементів на фасадах будинків в межах історичного ареалу без погодження управління охорони історичного середовища ЛМР заборонено.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ