Слухай онлайн
Культура

У Львові створять робочу групу для збереження Цитаделі

У Львові створять робочу групу для збереження Цитаделі. Відповідне рішення прийняли 26 січня під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

У рішенні виконавчого комітету йде мова про те, що до складу робочої групи входять представники провідних галузей міста, які мають значення для розвитку даної території м. Львова (науковці, громадські діячі та представники Львівської міської ради). Кількість членів робочої групи може збільшуватись, але не повинна перевищувати 25 осіб.

На захист цього рішення виступив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. Зокрмема він сказав: «Це є перший крок до концепції інтегрованого розвитку Цитаделі. Тому що, дійсно, є чимало в першу чергу історичних, архітектурних та різних викликів. Тому завдання цієї групи – сформувати таку відкриту дискусію, аби напрацювати максимально всі інструменти для збереження Цитаделі, як ключового об’єкту для міста Львова».

Сам ж доповідач начальник управління архітектури і урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський зазначив таке: «Йдеться про містобудівні дослідження, які би дали розуміння, що робити з таким парковим комплексом в центральній частині міста. Ми не можемо без інтегрованого підходу розробити якусь стратегію розвитку цієї дільниці. Слід провести ряд конференцій, провести містобудівельні дослідження, запросити різних експертів, підняти історичні шари, щоб розуміти, що робити. Бо є чимало звернень, є об’єкти нерухомості. Маєм намір це питання закінчити цього року».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...