Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

У Львові відбудеться Форум молодого політика

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, 26 січня у Львові стартує Форум молодого політика.
У Львові відбудеться Форум молодого політика

ГО "Інститут Суспільних Ініціатив" в межах проекту "Лабораторія молодого політика" за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та партнерів організовує дводенний форум для молоді, яка бере активну участь у суспільно-політичному житті країни. 

Проект запланований на 26-27 січня 2019 року та відбудеться в приміщенні Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16).

Форум складатиметься із двох частин – у перший день роботи, 26 січня, молоді люди, які цікавляться політикою та політичними процесами, молоді члени діючих політичних партій матимуть змогу взяти участь в цікавих лекціях, панельних дискусіях та воркшопах від діючих та колишніх депутатів локального, обласного та національного рівня.

Другий день – 27 січня, призначений для молоді та депутатів з ОТГ Львівської області, які отримають корисну інформацію про практичну діяльність депутатів, інструменти ефективної комунікації з виборцями та громадою, а також про способи вирішення проблемних питань на місцях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ