Слухай онлайн
Культура

У Львові відбудеться ювілейна Міжнародна фотовиставка "День-2018"

У середу, 22 травня, о 12.00 год. у НУ "Львівська політехніка" (вул. Бандери, 12) відбудеться відкриття 20-ї ювілейної фотовиставки "День-2018". А вже о 14.00 год. у Tech StartUp School, що на вул. Академіка Колесси, 2, всі охочі зможуть долучитись до зустрічі з головним редактором газети "День" Ларисою Івшиною

"20 років фотоісторії — це колосальний шлях, який пройшла редакція "Дня" разом із 1500 фотопрофесіоналами та аматорами і численними партнерами. На цьому шляху ми не тільки відкривали українцям їхню країну. Ми відбирали знімки з яскравим публіцистичним акцентом, ті, які відображають настрій року, квінтесенцію важливих подій року. Ми хочемо зламати стереотипи про те, якою має бути перша шпальта. У фінальній експозиції, краща частина якої знову приїхала до Львова, представлені світлини традиційних рубрик — "Політика", "Український світ", "Фото з історією", "Світ очима дітей", — розповіли організатори.

Від 21 травня до 7 червня всі охочі зможуть оглянути виставку й проголосувати за найкращий знімок. Вхід на фотовиставку вільний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...