Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові забороняють вигулювати собак не запропонувавши жодної альтернативи

Комунальні служби Львова встановлюють у Львові таблиці про заборону вигулу собак натомість не пропонуючи власникам офіційно зареєстрованих тварин жодної альтернативи.

Зокрема, як повідомили нещодавно у Сихівській районній адміністрації, нещодавно за адресою, Червоної калини 106-108 де було облаштовано громадський простір, були висадженні зелені насадження. І відповідно встановлено заборонні таблички з метою, щоб тварини не шкодили рослинам та вони краще приживилися.

Вигул собак заборонено

Варто зазначити, що в мікрорайоні Сихів, немає жодного офіційного місця, для вигулу собак. Загалом на весь Львів функціонує лише 2 майданчики призначені для вигулу (в парку ім. Івана Франка та поблизу автовокзалу на вул.Стрийській, - ред).

Нагадаємо, в листопаді 2019 року, Львівська міська рада затвердила Програму створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові на 2019−2023 роки, яка спрямована на облаштування відокремлених майданчиків для вигулу й прогулянкових маршрутів у парках, скверах, інших зелених зонах міста і кварталах зі щільною забудовою.

Пізніше в ЛМР пообіцяли в рамках виконання прийнятої Програми до кінця літа завершити облаштування двох тренувально-вигульних майданчиків для собак, на вулиці Промисловій, поряд з ЛКП «Лев», та у парку культури імені Богдана Хмельницького.

"Загалом, ми плануємо по всьому місту розмістити 97 локацій, які будуть нанесені на відповідну мапу та перебуватимуть у загальному online-доступі. Також будемо облаштовувати три типи локацій: прогулянкові маршрути, маршрути, де власники собак можуть вигулювати своїх улюбленців на повідку, а також бази під тренувально-вигульний майданчик, які дадуть можливість власникам домашніх улюбленців вигулювати їх без повідка, вони будуть оснащені спеціальним сертифікованим обладнанням", — зазначав в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Олександр Одинець.

Загалом, передбачалось, що в місті буде 27 майданчиків для вигулу собак, на яких власники зможуть вигулювати своїх улюбленців без повідка, 21 закритий тренувально-вигульний майданчик та 49 прогулянкових маршрутів.

Станом на жовтень 2020 року, жодна з обіцянок по облаштуванню інфраструктури для належного вигулу собак у Львові не виконана. Обіцяні два майданчики, термін здачі який неодноразово переносився, досі не здані в експлуатацію. Жоден з вигульних маршрутів досі не ознакований, додаткові контейнери для відходів не встановлені. Схоже місто вирішило виділяти кошти лише на заборонні таблички.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ