Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У Львові завтра презентують унікальний мистецький проєкт "Крик душі"

1/2
У Львові в суботу, 14 травня, о 15:00, біля пам'ятника Шевченку відкриють мистецьку інсталяцію львів’янки Уляни Дацишин "Крик душі".

Про це повідомляє Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Інсталяція представлена у вигляді велетенської карти України з закривавленими дитячими іграшками, зруйнованими будинками, колючим дротом та колосками пшениці, які проростають крізь спалену землю. 

Ідея такої інсталяції, зізнається вона, народилася з початком російсько-української війни. Спершу, за співпраці з Благодійним фондом "IT TROOPS", підтримки посла України та представників ООН, її презентували в Женеві, тепер – у рідному Львові. 

"Я переконана, що наш проєкт побуває ще у багатьох країнах. Через нього я хочу показати світові до чого призвела політика умиротворення агресора, політика поступок та кулуарних домовленостей, коли в обмін на енергоресурси та прибутки європейські політики закривали очі на вбивства українців. На вбивства дітей, зґвалтування жінок та варварське руйнування цілих міст.

 Пригадайте скільки часу мільйони українців просили, щоб світ закрив небо над нашою країною, але цього не зробили досі. Переконана, що саме брак вольових рішень і призвів до тієї катастрофи, яку ми маємо зараз", - зазначає Уляна Дацишин.

Захід відбудеться спільно з Львівською міською радою. Усі зібрані кошти від проекту передадуть на потреби ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ