Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові з’явиться новий автобусний маршрут

У Львові з середи, 8 листопада, запрацює автобусний маршрут №49А, зі сполученням пл. Двірцева – Рясне-2. Маршрут обслуговуватиме ЛК АТП-1. На лінії курсуватиме 4 великі низькопідлогові автобуси. Про це інформують у місткій раді Львова.
Фото Олена Ляхович

Автобуси № 49А їхатимуть так: вул. І. Величковського (Рясне-2) – вул. Т. Шевченка – вул. Левандівська – вул. Сяйво – вул. Городоцька – вул. Чернівецька – пл. Двірцева (залізничний вокзал) – вул. Чернівецька – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Левандівська – вул. Т. Шевченка – вул. І. Величковського (Рясне-2).

«Це дещо трансформований маршрут №49, який до закриття на реконструкцію вул. Шевченка курсував у Львові», - зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Як додав керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, раніше з Рясного до вокзалу їхали автобуси № 49 за дещо іншим маршрутом – через вулиці Шевченка – Городоцьку. І коли постало питання про відновлення цього маршруту, то мешканці Рясного виступили проти такого варіанту. «Врахувавши думки та пропозиції громади, ми вирішили створити новий маршрут №49А. Цей варіант мешканців влаштував. Так вони матимуть і пряме автобусне сполучення із залізничним вокзалом», – розповів посадовець.

Додамо, що одночасно із запуском цього маршруту змінять рух автобуси №6А – вони повернуться на вул. Шевченка. На лінії курсуватиме 7 великих низькопідлогових автобусів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ