Слухай онлайн
Політика

У Литві почалися масштабні військові навчання НАТО

У Литві розпочалися масштабні навчання НАТО. Вони проводяться для перевірки готовності розташованого у цій балтійській країні батальйону Альянсу, про це пише "Німецька хвиля".

У понеділок, 12 червня, у Литві розпочалися міжнародні військові навчання НАТО "Залізний вовк 2017" (Iron Wolf). Близько 5300 військових з різних країн проведуть спільні маневри на полігонах литовської армії, повідомили у міністерстві оборони у Вільнюсі. Навчання "Залізний вовк 2017" проводяться для перевірки готовності розташованого у цій балтійській країні батальйону НАТО, покликаного зміцнити східний фланг Альянсу та надіслати чіткий сигнал Росії.

На полігоні у Руклі наразі перебуває повністю сформована група військових на чолі з німецьким командуванням. Своїх військових також відправили Бельгія, Нідерланди, Люксембург і Норвегія.

Навчання триватимуть до 23 червня та проходитимуть у трьох регіонах Литви. До солдатів з батальйону НАТО долучаться військові зі США, Великобританії, Польщі та Португалії. Одним з етапів спільних маневрів стане відпрацювання дій із захисту так званого "Сувалкського коридору", який вважається Ахіллесовою п’ятою східного флангу НАТО, зазначає dpa. Це стосується стокілометрової ділянки на кордоні між Польщею і Литвою, що розділяє Білорусь і Калінінградську область Росії. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...