Слухай онлайн
Cуспільство

У Мінкульті анонсували програму мандрів Україною для школярів

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський заявив, що з наступного року в Україні має запрацювати так звана програма ʺмобільностіʺ школярів, що передбачає мандри учнів Україною коштом державного бюджету.

ʺЦе програма, ми її так назвали, ʺмобільностіʺ школярів. Це програма, коли діти з різних регіонів України будуть мандрувати Україною. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі в наступному роціʺ, – сказав Бородянський в інтерв’ю Радіо Свобода.

Він висловив упевненість, що програма, яка підтримана президентом і урядом, буде також затверджена в бюджеті.

ʺВони (школярі – ред.) не просто побачать Україну, вони, повернувшись у свій клас, у свою школу, будуть про це розповідати, це буде частиною їхнього завдання. Це більше ніж просто мандруванняʺ, – додав міністр.

Нині для поїздок в межах країни українські школярі користуються окремими пільгами, зокрема на залізниці. У поїздах ʺУкрзалізниціʺ діти віком від 6 до 14 років здійснюють поїздки у пасажирських вагонах всіх категорій з оплатою вартості проїзду у розмірі 75% вартості проїзду дорослого пасажира. Діти віком до 6 років, які не займають окремого місця, мають право на безоплатний проїзд. Перевезення дітей здійснюється впродовж року, без обмеження кількості поїздок, втім найбільше таких поїздок зазвичай відбувається у час шкільних канікул.

За розпорядженням Міносвіти, цьогоріч школам рекомендували йти на осінні канікули з 28 жовтня до 3 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");