Слухай онлайн
Здоров'я

У Міській дитячій лікарні Львова є портативний УЗД-апарат експертного класу

Фото Дитяча лікарня на Орлика. Львів
Фото Дитяча лікарня на Орлика. Львів
Фото Дитяча лікарня на Орлика. Львів
Фото Дитяча лікарня на Орлика. Львів
1/2
Міська дитяча клінічна лікарня, що на вул. Орлика, придбала портативний ультразвуковий діагностичний апарат експертного класу для діток, які з певних причин не можуть бути транспортовані для проведення УЗД-обстеження за межі відділення госпіталізації. Про це повідомили 16 грудня Гал-інфо у пресслужбі ДСНС Львівської області.

"Подарунок до Дня святого Миколая діткам дитячої лікарні на Орлика зробив і колектив нашого медзакладу. За кошти, зароблені у 2020 році, придбано портативний ультразвуковий діагностичний апарат експертного класу GE Versana Active", — зазначив керівник міської дитячої лікарні Дмитро Квіт.

Переваги цього апарата в тому, що він дозволяє проводити невідкладне, кваліфіковане УЗД-дослідження (нейросонографія, УЗД внутрішніх органів, нирок, серця, судин) діткам, які перебувають на дихальній підтримці, отримують інтенсивну терапію, іммобілізовані чи з інших причин не можуть бути транспортовані для проведення УЗД. Також завдяки апарату можна проводити інтраопераційні дослідження.

Апарат має 5 датчиків, які дозволяють проводити УЗД-обстеження діткам усіх вікових груп (від народження до 18 років), а такоє є можливість архівувати УЗД-зображення, що дає можливість проводити динамічну оцінку стану пацієнта і додаткові розрахунки.

Загалом, цей УЗД-апарат має доволі широкий спектр застосування: абдомінальні дослідження, кардіологія, акушерство і гінекологія, неврологія, урологія, травматологія і ортопедія, ендокринологія, ангіологія, поверхнево розташовані органи і тканини, онкологія, інтраопераційні дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ