Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

У МВФ визнали прогрес України у здійсненні реформ для продовження співпраці

Під час робочого візиту до США Міністр фінансів України Сергій Марченко зустрівся із представниками МВФ для обговорення подальшої співпраці. Останні повідомили про прогрес України у здійсненні реформ, необхідних для продовження програми співпраці.

Про це інформує пресслужба Мінфіну.

Переговори відбулись з директором Європейського департаменту Альфредом Камером, виконавчим директором МВФ Полом Гілберсом, главою місії МВФ в Україні Іванною Владковою Голлар, постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном та іншими представниками команди МВФ.

Переговори дали змогу узгодити позиції обох сторін та досягти компромісу з низки питань, зокрема, щодо антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та незалежності НАБУ. 

Міністр фінансів України Сергій Марченко зазначив, що Україна досягла значних результатів у виконанні структурних маяків МВФ. Він наголосив, що Верховна Рада України за короткий термін ухвалила низку законопроєктів, необхідних для продовження програми співпраці з МВФ. 

«Підтримка МВФ є дуже важливою для України. І я вдячний за підтримку у проведенні реформ. Економічна ситуація в країні покращується, але для забезпечення макроекономічної стабільності Україні надзвичайно важливо бути у програмі співпраці з МВФ», - наголосив Сергій Марченко. 

Однак експерти МВФ зазначили, що рішення КСУ призвели до відкату антикорупційних зусиль, що потребує відповідної реакції з боку української влади.

Сторони домовились про тісну комунікацію та спільну роботу для можливості досягнення Staff level agreement найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ