Слухай онлайн
Cуспільство

У профтехучилищі РАЕС розпочато підготовку до вступної кампанії

У професійно-технічному училищі Рівненської АЕС розпочинається підготовка до вступної кампанії на 2020-2021 навчальний рік.

У вітчизняних закладах професійної освіти можна опанувати 690 професій. ПТУ Рівненської АЕС це єдина в Україні освітня установа ІІ атестаційного рівня, що функціонує в складі атомної електростанції. Щороку престижний профільний заклад випускає понад 70 випускників, кращі з яких отримують можливість реалізувати себе у виробничих підрозділах РАЕС.

Цьогоріч профтехучилище РАЕС запрошує юнаків та дівчат віком від 15 років здобути три робітничі професії. На основі базової середньої освіти учні мають нагоду за 3 роки навчання вивчитися за спеціальностями слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування або ж слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (електромеханіка). На основі повної загальної середньої освіти учні за 1 рік навчання в профтехучилищі можуть отримати спеціальності токар або ж слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування.

Здобувачі освіти будуть зараховані за результатами вступних випробувань (співбесід) із профілюючих предметів: математики, фізики та української мови, які відбудуться у серпні поточного року. Здавати ЗНО для вступу не потрібно. Перелік документів необхідних для вступу: свідоцтво про закінчення 9 або 11 класу, 6 фотокарток (3х4), копія паспорта та ідентифікаційного коду, медична довідка та карта профілактичних щеплень, а також документи, що дають право на пільги. Приймальна комісія працюватиме з 15 червня.

За успішними результатами семестрового контролю з предметів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки учні ПТУ РАЕС забезпечуються стипендією.

Нагадаємо, як повідомили Гал-інфо у прес-службі МОН, IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року, не проводитиметься через загальнонаціональний карантин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ