Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У школах Львова облаштовують сучасні лабораторії

У школах Львова облаштовують сучасні лабораторії для практичних робіт із хімії, фізики, біології та географії, - інформує сайт Львівської міської ради.

У школах, щоб створити сучасне середовище для дітей, облаштовують нові сучасні лабораторії, закупляють мультиборди, комплекти «віртуальної реальності» та оновлюють наповнення навчальної програми.

«Для створення сучасної освітньої сфери нам необхідно влаштувати таке середовище, яке б допомагало дітям відчути себе вільними у сучасному світі. Результат, який ми вже отримали: забезпечення усіх шкіл комп’ютерними класами, що ми зробили у минулому році; придбання мультибордів та оновлення контенту. У минулому році було придбано 20 мультибордів та опрацьовано різноманітні відеоролики та програми для того, щоб їх могли використовувати вчителі на уроках. Цього року ми плануємо забезпечити мультибордами усі навчальні заклади нашого міста.

Також ми розпочали облаштування сучасних лабораторій, які в майбутньому стали б багатофункціональними, де можна було б проводити практичні роботи з хімії, фізики, біології і географії. До 2020 року ми плануємо створити у 50-ти навчальних закладах такі сучасні лабораторії.

Також з метою активізації пізнавальної діяльності дітей на уроках природничого циклу, плануємо придбати обладнання для навчання, так звану «віртуальну реальність». У цьому році буде придбано 6 таких комплектів. До 2020 року плануємо закупити обладнання для 25% шкіл, адже без інновацій розвиток освіти є неможливий», - зазначила начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ