Слухай онлайн
Економіка

У січні-липні „Галичфарм” збільшив продажі на 32%

У січні-липні 2006 року ВАТ „Галичфарм” збільшив продажі на 32% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до 59,5 млн грн. Про це «Гал-info» повідомив директор з виробничих операцій корпорації „Артеріум” Ігор Колодій. 
Як зазначає Ігор Колодій з всієї реалізованої продукції,  50 млн грн „Галичфарм” отримало від реалізації продукції в Україні, а 9,5 млн грн — від експорту.
У 2005 році підприємство збільшило реалізацію на 42% у порівнянні з 2004 роком з 31,7 млн грн до 45 млн грн.  
Підприємство спеціалізується на виробництві лікарських засобів різноманітної фармакологічної дії у формі таблеток, ін’єкційних розчинів в ампулах, мазей, розчинів для зовнішнього та внутрішнього застосування, фітохімічних препаратів. Асортимент виробництва налічує понад 80 найменувань лікарських препаратів, з яких 15 - ексклюзивні
ВАТ «Галичфарм» є шостою за обсягами виробництва фармацевтичною компанією України та найбільшим виробником лікарських препаратів у Західному регіоні країни. Частка продукції підприємства на українському ринку становить 1,4%. Близько 94% продукції реалізується на українському ринку, 6% експортується в країни СНД.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");