Слухай онлайн
Політика

У США стартувала масштабна кампанія за імпічмент Трампа

Низка громадських організацій ініціювала збір підписів під петицією за імпічмент Трампа. Як зазначається у повідомленні, оприлюдненому на сайті компанії Impeach Trump Now 20 січня, причина акції - у конфлікті інтересів глави Білого дому в зв'язку з його бізнесом.Про це повідомляє Deutsche Welle.

Кампанію за відсторонення Трампа від влади організували дві американські позапартійні некомерційні організації - Free Speech for People і RootsAction. Вони стверджують, що через конфлікт інтересів президента США є небезпека того, що у Вашингтоні прийматися рішення, не вигідні для країни.

Одночасно петиція за імпічмент Трампа, яка вказує на його "гомофобію, расизм, ксенофобію і сексизм", запущена на сайті Change.org. Станом на 21 січня вона набрала вже майже 86 тис. підписів.

Як пише газета The Washington Post, у числі інших проти Трампа виступає і правозахисна організація "Американський союз захисту громадянських свобод" (ACLU). За словами її голови Ентоні Ромеро, ACLU вже готує численні судові позови.

Церемонія інавгурації 45-го президента США Дональда Трампа пройшла у Вашингтоні 20 січня. Вона супроводжувалася масовими акціями протесту.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ