Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

У Стрию відбулась пластова Спартакіада за мотивами Марвел

У Стрию відбулась міжобласна пластова Спартакіада, в якій взяли участь 11 команд з різних куточків Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Донецької, та Харківської областей.

Фото: Львівський обласний пластовий центр

Понад 120 юнаків та юначок змагались у футболі, баскетболі, волейболі, гандболі та настільному тенісі, повідомляють у Львівській облраді. 

Легенда цьогорічної Спартакіади базувалась на супергероях з всесвіту Марвел. Гравці команд перевтілювались на персонажів коміксів, опановували їхні особливі здібності та змагались, хто вправніший.

«Колись Спартакіада була щорічною акцією у пластунів Львівської області, але ковідні часи та повномасштабне вторгнення змінили цю традицію. Та ми щасливі, що попри всі виклики воєнного часу, пластуни змогли організуватися, знайти безпечне місце для проведення змагань, придумати патріотичну вечірню програму за участі внутрішньо переміщених осіб та продовжити виховання молоді через спорт», — зазначила керівниця Львівського обласного пластового центру Ольга Приходько.

Фото: Львівський обласний пластовий центр

Ініціаторами спортивних змагань виступили пластуни станиці Стрий. Вони присвятили Спартакіаду своєму пластовому наставнику, мотиватору, натхненнику братчику Муру (Івану Нагірному). Друг Іван відійшов на вічну ватру у 2021 році. 

За результатами змагань у загальному заліку дівочих команд перемогу виборола команда куреня ч. 52 ім. Марти Чорної міста Львова, 2 місце — команда куреня ч.10 ім. Княгині Ольги зі Стрия, 3 місце здобула команда куреня ч. 108 ім Марії Ребет Львова.

За результатами змагань у загальному заліку хлопчачих команд перемогу виборола команда куреня ч. 77 ім. Івана Гавдиди міста Тернопіль, 2 місце — у куреня ч.89 ім.Дмитра Івановича-Байди Вишневецького міста Львів, а 3 місце у куреня ч. 1 ім короля Данила міста Львів.
 

Фото: Львівський обласний пластовий центр

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ