Слухай онлайн
Cуспільство

У Стрию заклали наріжний камінь та "капсулу часу" для будівництва заводу газоблоків

фото - Максим Козицький у фейсбуці
фото - Максим Козицький у фейсбуці
фото - Максим Козицький у фейсбуці
фото - Максим Козицький у фейсбуці
фото - Максим Козицький у фейсбуці
фото - Максим Козицький у фейсбуці
1/3
Сьогодні у Стрию на Львівщині заклали наріжний камінь та "капсулу часу" для будівництва заводу газобетонних блоків, який планують звести до кінця наступного року.

Про це у фейсбуці написав очільник ЛОДА Максим Козицький.

За його словами, компанія ТОВ "Аерок" готова інвестувати у нове підприємство "Аерок. Галичина" понад 18 млн євро.

Цей завод  стане третім в Україні. Козицький зазначає, що на українському ринку компанія  "Аерок"  з німецькими інвестиціями працює вже 15 років. Два заводи виготовляють будівельні матеріали на Київщині - у місті Березань і та Обухів. 

Запуск нового підприємства на Львівщині дозволить збільшити обсяги виробництва енергоефективних  стінових матеріалів на будівельному ринку України та створить 145 нових робочих місць. 

Потужності заводу з автоклавного газобетону мають сягати 480 000 м куб. у рік. Виробництво буде оснащене автоматизованим обладнанням німецького виробництва, а його цикл має бути повністю замкнутим та не становити жодної екологічної небезпеки для навколишнього середовища.

Компанія "Аерок" вже зараз є лідером ринку виробів з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення в Україні і найбільшим постачальником газобетону під торговою маркою AEROC у всіх регіонах країни. За 15 років роботи підприємств в Україні виготовили та реалізували понад 11 мільйонів м³ продукції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ