Слухай онлайн
Cуспільство

У Тернополі незабаром послаблять карантин

Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом прийняв рішення послабити карантин у місті. Обмеження послаблять з 26 квітня.
Фото ілюстративне

Про це інформує пресслужба Тернопільської міської ради.

Зокрема, вирішено з понеділка, 26 квітня, у Тернополі:

  • організувати очне навчання учнів 5-11 класів з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №50;
  • відновити роботу закладів ресторанного господарства та громадського харчування, заборонивши роботу після 22:00 год. та до 7:00 год. із забороною проведення розрахункових операцій після 21:00 год., крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Також, з 24 квітня у міській комунальній лікарні швидкої допомоги відновлюється надання ургентної хірургічної та травматологічної допомоги мешканцям громади із забезпеченням наявної кількості ліжок для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.  

Окрім того, штабом рекомендовано розглянути питання про відкриття у КНП «Міська комунальна лікарня №3» відділення для реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом. 

Разом з тим, у Тернополі буде посилено роботу правоохоронців в частині контролю за діяльністю торгових, торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства та громадського харчування з метою дотримання всіх необхідних карантинних заходів безпеки.

Зважаючи на наближення Великодніх свят, міські посадовці закликають суб’єктів господарювання та усіх жителів і гостей Тернополя максимально можливо дотримуватися заходів безпеки, уникати масових скупчень людей, щоб не допустити збільшення хворих на COVID-19 після завершення свят.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ