Слухай онлайн
Здоров'я

У Волинській обласній дитячій лікарні з мозку підлітка виймали кулю

У Волинській обласній дитячій клінічній лікарні з мозку 16-річного підлітка виймали кулю.

Про це пише нейрохірург Михайло Ловга на своїй сторінці у Фейсбуці, інформує видання Конкурент.

«Тиждень тому ввечері, саме перед важливою поїздкою до столиці, до нас поступив молодий хлопчина 16 років з травмою головного мозку. І травма ця дуже незвичайна – результат необережного поводження з пневматичною зброєю. Здавалось би – досить проста зброя, досить доросла дитина. І от результат необдуманого вчинку – потрапляння кулі в головний мозок з руйнацією скроневої кістки та частини головного мозку», – йдеться у дописі.

За словами нейрохірурга, підлітку провели невідкладну операцію та вилучили стороннє тіло, видалили пошкоджені тканини і відновили цілісність збережених тканин. На щастя, куля зупинилась в 1 см від надзвичайно важливої судини і права скронева частка (яка пошкодилась в результаті травми) – функціонально незначима.

Лікар зазначає, що за його нейрохірургічну практику схожих випадків траплялось близько десятка. У багатьох його колег такі випадки теж часто зустрічаються, а причина завжди одна – необережне поводження зі зброєю.

«Добре, що нашому юнаку пощастило і він сьогодні йде здоровим додому. Але так щастить не завжди. Будьмо максимально уважні. Шановні батьки, родичі, просто дорослі - ховайте зброю, навіть «безпечну», пояснюйте, що це не забавка дітям, в будь-якому віці», – наголосив Михайло Ловга.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ