Слухай онлайн
Спорт

У Винниках пройде Всеукраїнський шаховий турнір "Кубок трьох королів"

26 серпня у Винниках відбудеться всеукраїнський шаховий турнір "КУБОК ТРЬОХ КОРОЛІВ". Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Управління спорту Львова.

Його проводять з нагоди 30-річчя відновлення української Незалежності для розвитку і популяризації шахів у Львові та Україні, вирішення освітніх завдань, вдосконалення спортивної майстерності, виконання 4 і 3 шахових розрядів.

Змагання відбуватимуться в готельно-ресторанному комплексі "Гетьман" з 11.00 до 18.00 год. Турнірним директором змагань є кандидат наук з фізичного виховання і спорту, голова ГО "Центр виховання національної еліти", тренер команди ЛДУФК ім. І. Боберського з шахів  Антон Литвинець. Головний суддя: суддя 2-ї категорії – Микола Гусак.

Турнір пройде за швейцарською системою в 9 турів з одночасним проведенням 3-ох турнірів:

– турнір «A» – для шахістів ІІ розряду і вище;

– турнір «B» – для шахістів ІІІ-ІV розряду;

– турнір «С» – для шахістів-початківців.

Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід.

Переможці і призери змагань отримають грамоти, кубки, медалі та подарунки. Окремо будуть нагороди у різних вікових категоріях і серед дівчат. Переможці турніру «А» отримають грошові призи:

1 місце – 3000 грн.;       6 місце – 700 грн.;

2 місце – 2000 грн.;       7 місце – 600 грн.;

3 місце – 1000 грн.;       8 місце – 500 грн.;

4 місце – 900 грн.;         9 місце – 500 грн.;

5 місце – 800 грн.;         10 місце – 500 грн.

Головним організатором «КУБКА ТРЬОХ КОРОЛІВ» є громадська організація «Центр виховання національної еліти». Турнір відбудеться за підтримки будівельної компанії Z100, управління молоді і спорту ЛОДА, ЛДУФК ім. І. Боберського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ