Слухай онлайн
Культура

У заповіднику "Нагуєвичі" презентуватимуть спеціалізоване видання "Садиба Франка"

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі" презентуватиме своє перше спеціалізоване видання "Садиба Франка: науковий збірник заповідника "Нагуєвичі".
Фото: Львівська ОДА

У четвер, 28 травня, Музей Івана Франка ДІКЗ "Нагуєвичі" в академічному форматі із онлайн-трансляцією презентуватиме своє перше спеціалізоване видання "Садиба Франка: науковий збірник заповідника «Нагуєвичі».

"Садиба Франка рекомендована науково-методичною радою ДІКЗ "Нагуєвичі" та вченою радою ДДПУ ім. І. Франка. Буде цікава перш за все для науковців, студентів, краєзнавців та шанувальників спадщини Івана Франка", - наголосила директор депратаменту культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк.

Перша книга «Садиби Франка»: наукового збірника заповідника «Нагуєвичі» репрезентована новими документальними матеріалами, статтями і повідомленнями, оглядами та рецензіями з актуальних проблем франкознавства, музейної справи, історії України та суміжних країн, культурології, мистецтвознавства, етнографії, музикознавства, літературознавства, історичного краєзнавства, археології, джерелознавства, історіографії, спеціальних історичних дисциплін та досліджень, пов’язаних із розвитком туризму та креативної музейної педагогіки. 

Час проведення - 12.00-13.30, місце проведення - подвір'я садиби Франків у Нагуєвичах

Транслюватиметься онлайн о 12.00 на фейсбук сторінці ДІКЗ "Нагуєвичі".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");