Слухай онлайн
Спорт

У Жовкві завершилось змагання з настільного тенісу

26 жовтня у місті Жовква відбулися змагання з настільного тенісу за програмою ХХVIІІ спортивних Ігор Львівщини, XІІ обласних Ігор ветеранів спорту та V спортивних Ігор серед людей з інвалідністю. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Жовківської РДА.
У Жовкві завершилось змагання з настільного тенісу

У підсумку в кожній категорії визначили переможців та призерів командного заліку.

Представники збірних команд з усієї області змагалися у трьох категоріях: ʺДоросліʺ - 15 команд, ʺВетерани спортуʺ - 15 команд та 8 команд людей з інвалідністю.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич та директор ЛОЦ ФЗН ʺСпорт для всіхʺ Вадим Климович, які побажали учасникам вдалої гри, нових звершень та беззаперечних перемог.

В категорії ʺДоросліʺ та ʺВетерани спортуʺ переможні перші місця вибороли команди-господарі змагань Жовківського району. В категорії осіб з інвалідністю перемогла команда з Нового Роздолу.

Переможці змагань, які визначалися в командному заліку, нагороджені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення ʺСпорт для всіхʺ.

Представницькі змагання відбуваються за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласних центрів ʺСпорт для всіхʺ та ʺІнваспотʺ, відділення НОК України у Львівській області та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Змагання проходили у спортивному комплексі ʺЛірсʺ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Жовкві стартували обласні змагання з настільного тенісу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");