Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Гройсман: Україна готова поглиблювати співпрацю із США

Як інформує прес-служба Кабміну, 26 червня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.
Володимир Гройсман зустрівся із Вільямом Тейлором

Україна готова поглиблювати співпрацю і підтримувати високий рівень двостороннього діалогу із своїм стратегічним партнером - Сполученими Штатами Америки. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором. Він не вперше очолює дипломатичну місію США. В 2006-2009 роках він був Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні. ʺВи виконуєте важливу і поважну місію. І вже зробили багато для розвитку наших двосторонніх відносин. Маю надію, що ваша нинішня місія буде скерована на поглиблення наших відносинʺ, – сказав Володимир Гройсман.

У свою чергу Вільям Тейлор відзначив, що зараз Україну доволі часто відвідують високопосадовці США, і це є свідченням важливості України і співпраці з Україною для американського Уряду. ʺЦе визначення підтримкиʺ, - сказав посол Тейлор. Під час розмови сторони обговорили поточний стан справ в Україні – передусім в контексті перебігу реформ та підготовки до парламентських виборів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ