Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Україна і Грузія домовились про взаємне визнання COVID-паспортів

У межах робочого візиту до Грузії Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з очільником Уряду Грузії Іраклієм Гарібашвілі посилення співпраці у сфері безпеки, торгівлі, енергетики та туризму.
фото - Урядовий портал

Про це інформує Урядовий портал.

Під час зустрічі сторони торкнулися питання активізації туризму між Україною та Грузією та домовилися про укладення найближчим часом угоди про взаємне визнання документів про вакцинацію проти COVID-19.

«Спрощення умов в’їзду до Грузії для громадян України та поступове нарощування регулярного авіасполучення між містами наших країн сприяє активізації туризму. Уряд України також зацікавлений у збільшенні потоку грузинських туристів. Взаємне визнання документів про вакцинацію має максимально спростити перетин кордону нашими громадянами», — зазначив Глава Уряду України.

Задля подолання негативних наслідків пандемії в економіці прем’єр-міністри України та Грузії також домовилися провести до кінця цього року Десяте засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

«Важливою передумовою для успішного проведення засідання Комісії є організація зустрічей експертів у межах її робочих груп, а саме з питань транспорту, енергетики, сільського господарства і туризму. Саме ці сфери є одними з основних у наших відносинах і ми повинні приділити їм пріоритетну увагу», — підкреслив Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль наголосив, що Україна та Грузія є стратегічними партнерами, що підкріплюється конкретними діями та фактами.

«Ключовим фактором, який об’єднує наші держави, є спільність європейських та євроатлантичних прагнень. Я впевнений, що вступ наших країн в ЄС і НАТО — це лише питання часу», — зазначив очільник українського Уряду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ