Україна здобула дев'ять медалей у восьмий змагальний день Паралімпіади

У восьмий змагальний день Паралімпійських ігор у Парижі українці здобули дев’ять медалей.

Дзюдоїстка Наталія Ніколайчик здобула перемогу у вазі до 48 кг (категорія J1).

Наталія Ніколайчик. REUTERS/Jennifer Lorenzini

Марія Помазан – паралімпійська чемпіонка у штовханні ядра (клас F35).

Марія Помазан. Getty Images/Alexander Hassenstein

У фіналі вона здобула перемогу з особистим рекордом сезону – штовхнула ядро на 12.75 метра.

Марія Помазан здобула "золото" Паралімпійських ігор у штовханні ядра

Збірна України здобула дебютне «срібло» з голболу. До складу команди увійшли: Сидоренко Федір, Жигалін Родіон, Олійник Василь, Стрельчик Антон, Топорков Олександр, Циганенко Євгеній – всі представники Полтавської області.

Збірна України з голболу

Легкоатлетка Оксана Ботурчук – срібна призерка з бігу на 100 метрів. Це вже 12 медаль у кар'єрі спортсменки.

Оксана Ботурчук

Велосипедист Павло Баль – бронзовий призер. Він став першим українцем в історії, що виборов нагороду у цьому виді велоспорту.

Павло Баль

Плавець Данило Чуфаров став бронзовим призером на дистанції 100 метрів брасом (клас SB11).

Данило Чуфаров

Дзюдоїстка Анжела Гаврисюк виборола «бронзу» у вазі 57 кг (клас J1).

Анжела Гаврисюк

Давид Хорива став  бронзовим призером з дзюдо у вазі 60 кг (клас J2).

Хорава Давид

Українські плавці здобули «бронзу» у фіналі мікст естафети 4х50 метри комплексним стилем. Під час змагань вони оновили європейський рекорд. До складу команди увійшли: Оржова Вероніка, Семененко Ярослав, Пойда Ірина, Комаров Олександр, Остапенко Денис, Гонтар Анна.