Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Українське фотографічне товариство запрошує на свою другу річницю

В четвер, 9 листопада 2023 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться святкова урочистість з нагоди початку діяльності відновленої ГО «Українське фотографічне товариство» (УФОТО).
УФОТО

Новостворене Українське фотографічне товариство – це, насамперед, відновлення історичної спілки українських фотоаматорів Західної України, створеної у Львові з метою об’єднати українських фотографів і пропагувати мистецтво та техніку фотографії серед українського населення, яка уклалася 93 роки тому – 9 листопада 1930 р.

Засновники та члени товариства вели навчально-просвітницьку діяльність, щороку, за час свого існування, організовували виставки української фотографії та видавали каталоги. Друкований орган товариства – єдиний на західних теренах український журнал «Світло і тінь», навколо якого об’єднувалися фотомитці Галичини та у якому звертали увагу на ті ділянки фотографії, що мали значення для національного розвитку.

Саме цим двом датам присвячена розповідь Софії Легін “Місця УФОТО у Львові і не тільки…” під час якої ми разом віртуально помандруємо Львовом, і не тільки, та побачимо де ж провадило свою діяльність Товариство, з якими труднощами стикалося, з ким співпрацювало та що мало на меті.

Також у програмі святкування посвята нових почесних членів товариства і багато інших несподіванок.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ