Слухай онлайн
Культура

Українські книги презентують на Паризькому книжковому ярмарку

країнський книжковий стенд відразу після Лондонського книжкового фестивалю представлять на 39-му Паризькому книжковому ярмарку Livre Paris, який відбудеться 14-18 березня. Презентують національний стенд на заході команда Українського інституту книги спільно з Посольством України у Франції.

Як повідомляє на сторінці у Facebook Український інститут книги, представляти українську книговидавничу справу в Парижі будуть сім видавництв: "Каламар", "Ранок", NeboBookLab, "САМІТ-Книга", "АртБукс", "Родовід" та "Фоліо". Центральною візуальною складовою українського стенду стали витинанки (вид давньослов'янського, зокрема українського народного декоративного мистецтва) авторства української художниці Дарії Альошкіної. Великі білі візерунчасті полотна вирізняють українських стенд серед інших країн та привертають увагу. Про це інформує Євроінтеграційний портал.

Гостями стенду стануть ілюстратори Романа Романишин та Андрій Лесів (арт-студія “Аґрафка”) - переможці Bologna Ragazzi Award. Французьке видавництво Rue du Monde з 2016 року публікує книжки “Аґрафки”. За цей час тут видали чотири їхні твори: "Зірки і макові зернята", "Війна, що змінила Рондо", "Голосно, тихо, пошепки" і "Я так бачу".

На Паризькому книжковому ярмарку Романа та Андрій проведуть воркшопи з виготовлення книжкових екслібрисів і влаштують експозицію робіт "Ukrainian Contemporary Visual Book".

Також на головній сцені салону презентують англомовне видання про Софію Яблонську, яке представить Оксана Забужко та видавництво “Родовід”.

Відкриття стенду відбудеться ввечері 14 березня, а вже наступного дня він повноцінно розпочне свою роботу.

На ярмарок у столицю Франції приїдуть 33 тисячі професіоналів своєї справи зі 135 країн. Участь у виставці візьмуть 45 держав з усього світу. Організатори події запланували 800 професійних зустрічей на дев’ятьох тематичних сценах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");