Українські санкарі - сьомі на німецькому кубку світу в естафеті

У неділю, 12 грудня, в німецькому Альтенберзі завершився четвертий етап Кубка світу з санного спорту. В змішаній естафеті збірна України посіла сьоме місце із 13-ти команд, що стартували в цьому виді програми.
фото - пресслужба НОК

Про це інформує пресслужба Відділення НОК України у Львівській області.

Перемогу в естафеті здобули німецькі санкарі, друге місце посіли італійці, третє - представники РФ. Від переможців українська команда відстала менш як на 3 сек.

У складі нашої команди змагалися: кременчанка Юліанна Туницька, а також львівські санкарі Антон Дукач і двійка Ігор Стахів/Андрій Лисецький.

Вчора і сьогодні на Кубку світу також відбулися змагання в одномісних і двомісних санках. Ось як виступили львівські спортсмени: Антон Дукач - 21-е місце, Олена Смага - 28, Ігор Стахів/Андрій Лисецький - 17, Ігор Гой (Тернопільщина)/Ростислав Левкович - 21, Вадим Микиєвич/Богдан Бабура - 22.

Головним тренером збірної команди України є Тарас Гарцула, йому допомагають Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький. Усі троє - львів'яни.