Слухай онлайн
Cуспільство

Українські вчителі зібрали чверть мільйона гривень на реалізацію учнівських ініціатив

Протягом серпня 2020 - січня 2021 року 67 вчителів зі своїми учнівськими командами працювали над розвитком освітніх проєктів на базах своїх шкіл у рамках проєкту ConnectED.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Це всеукраїнський освітній проєкт, що об'єднав шкільні команди зі всієї України для вирішення 10 найбільш поширених викликів сучасних спільнот та громад. Команда краудфандингової платформи GoFundEd допомогла 30 школам потоваришувати, навчитися командної роботи, проєктному менеджменту, фандрайзингу та краудфандингу. Команди працювали спільно над викликами в онлайн-форматі.

Результатами роботи стали 10 краудфандингових проєктів, які підтримало 764 доброчинці на суму 224 862 гривні. Учні та вчителі зверталися до друзів, знайомих, громади, підприємців, місцевої влади, розповідали про проєкти на локальних радіостанціях та телеканалах, і їм вдалося показати унікальність своїх ініціатив.Проєкти охоплюють такі важливі теми: інклюзія, екосвідомість, локальний туризм, спорт, нові навички та сучасні професії, поєднання різних поколінь і створення медіа-просторів на базі шкіл. З усіма учасниками ви можете познайомитися за посиланням: https://gof.org.ua/campaigns/

"Попри великі ризики і складнощі дистанційної роботи, освітяни показали, що готові креативити та спільно розвиватись навіть на фізичній відстані. Ми неймовірно радіємо, що нам вдалося сприяти побудові міжрегіонального діалогу та на прикладі ConnectED показати, що це можливо навіть онлайн! Школи з різних куточків України напрацювали нові, цікаві кейси, які стануть натхненням і прикладом для інших. Екологія, туризм, спорт, інклюзія, сучасні професії та медіа — усі ці складні теми вдалося охопити в одному масштабному проєкті. Учнівські рішення переростають у довгострокові зміни: новостворені проєкти у школах мають плани розвитку та з кожним роком матимуть все помітнішфий позитивний вплив. Хтось відкриє свою еко-майстерню після відвідування гуртка з шиття у школі, інші працюватимуть над розвитком локального туризму чи започаткують своє медіа, адже організували свою першу в житті екскурсію чи взяли інтерв'ю ще в школі. Кожен з проєктів насправді має неабиякий вплив на майбутній вибір сьогоднішніх учнів. Віримо в силу кожного учнівського рішення, зробленого у рамках проєкту ConnectED!", - поділилася Олександра Пєтушкова, координаторка проєкту ConnectED та керівниця краудфандингової платформи GoFundEd.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ