Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Економіка

Укроборонпром із міркувань безпеки обмежив спілкування з пресою

Після матеріалу Reuters, який поставив під загрозу безпеку одного з підприємств АТ «УОП»

Фото: Depositphotos

Після неузгодженого оприлюднення агентством Reuters інформації, яка поставила під загрозу безпеку одного із підприємств АТ «Українська оборонна промисловість», компанія тимчасово обмежила спілкування з пресою з виробничих питань.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на відповідь компанії на інформаційний запит.

«Після матеріалу Reuters від 12.09.23, який поставив під загрозу безпеку одного з підприємств АТ «УОП», спілкування зі ЗМІ щодо окремих потенційно небезпечних тем, що стосуються виробничих майданчиків та деяких інших деталей, обмежене. Ми повідомимо, коли ситуація зміниться», - йдеться у відповіді.

В Укроборонпромі підкреслили, що інформація про роботу українського оборонно-промислового комплексу під час повномасштабної війни з РФ є чутливою й тому має бути дозованою, перевіреною та не нести загрози для підприємств ОПК, їх працівників та обороноздатності України.

В УОП запевнили, що залишаються і надалі відкритими до спілкування щодо питань трансформації, побудови антикорупційної інфраструктури тощо.

Як відомо, днями ЗМІ поширили інформацію, оприлюднену агентством Reuters, щодо відкриття на одному з підприємств АТ «Українська оборонна промисловість» нового центру виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ