Укроборонпром представив унікальний центр для тренування пілотів ЗСУ, - прес-служба Укроборонпрому.
НВО “Авіа” у тісному співробітництві з ДК “Укрспецекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” відкрили передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ, Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24 для потреб Повітряних сил та армійської авіації Збройних сил України та інших зацікавлених силових структур.
Спеціально створений комплекс увібрав у себе новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, а його серцем став надсучасний тренажер найвищого рівня за FFS level D за міжнародною сертифікацією. Поєднання надсучасний технологій та типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й у всьому світі. Завдяки цьому вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини при різних умовах та льотних ситуаціях.
Можливості комплексу дозволяють пілотам вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов, довести до автоматизму дії у аварійних ситуаціях, отримати навики польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування озброєння та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника.
“Спеціально для Міноборони України вже розроблено близько 20 програм підготовки льотного складу на вертольотах “Мі”, від навчання курсантів, які лише починають опановувати техніку пілотування, до відточування льотних навичок професійними пілотами з великим досвідом”, – заявив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва ДК “Укроборонпром” Володимир Коробов.
Ці програми, в залежності від рівня льотчика, можуть тривати від тижня до декількох місяців,та органічно поєднуються із практичними заняттями на тренажерах. Завдяки цьому скорочується не тільки час переходу до ефективної льотної практики, а й заощаджуються значні кошти, які витрачаються на пальне та моторесурс техніки.
“Продукція НВО “Авіа” входить в ТОП-5 сучасних надбань оборонно-промислового комплексу України та сприяє зміцненню передових позицій та авторитету України на міжнародній арені озброєння” – зауважив Генеральний Директор ДК “Укрспецекспорт” Павло Букін.
Зараз розробники новітнього центру вже очікують від Міноборони рішення, щодо залучення його потужностей до програми підготовки українських льотчиків.