Слухай онлайн
Економіка

Управління транспорту пропонує змінити схему ОДР на вул. Стуса

Управлінні транспорту ЛМР подало на розгляд міської комісії з безпеки дорожнього руху зміни до схеми організації дорожнього руху на вул. В. Стуса, на ділянці біля трамвайної зупинки "Стадіон Україна" та перехрестях вул. Липова Алея. Про це повідомили 1 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

До 16 липня 2021 року прийматимуть пропозиції та зауваження від мешканців.

"Ділянка на вул. В. Стуса, на ділянці біля трамвайної зупинки "Стадіон Україна" та перехрестях вул. Липова Алея, характеризується значною аварійністю. Найпоширеніші види ДТП - це ДТП між авто при виїзді з вул. Липова Алея та в районі трамвайної зупинки "Стадіон Україна", ДТП з трамваєм навпроти виїзду з вул. Липова Алея, та наїзд на пішохода на нерегульваному пішохідному переході.

Основними причинами ДТП є значні перевищення водіями максимально допустимої швидкості (за місяць, з 24 вересня 2020 р. – до 24 жовтня 2020 р. було зафіксовано 33228 перевищень, з них 497 більш ніж на 50 км/год), неуважність та довколишня інфраструктура, яка штовхає водіїв до порушень ПДР", - повідомили в управлінні транспорту ЛМР.

Для зменшення аварійності управління запропонувало змінити схему організації дорожнього руху на вул. В. Стуса, на ділянці біля трамвайної зупинки "Стадіон Україна" та перехрестях вул. Липова Алея. Запропонована схема покликана візуально звузити проїзну частину для стимулювання водіїв не перевищувати швидкість, зробити проблемні місця (виїзд з вул. Липова Алея та місця розвороту) безпечнішими, та, найголовніше, підвищити безпеку на пішохідному переході до трамвайної зупинки. Усі зміни виконуватимуться за допомогою дорожньої розмітки та знаків (окрім прибордюрних острівків безпеки). Також на пішохідному переході, за наявності фінансування, буде встановлено світлофорне регулювання. Всі ці заходи повинні зберігати життя і здоров'я людей та допомогти уникнути затримок руху пов'язаних з частими ДТП.

"Однак, перед прийняттям остаточного рішення комісія запропонувала представити цю схему до широкого обговорення, особливо для мешканців, які проживають поруч.

Тому просимо усіх надавати свої зауваження та пропозиції щодо цієї схеми до 16 липня 2021 р.", - наголосили в управлінні транспорту.

Пропозиції надсилати на електронну адресу kbdr.lviv@gmail.com

Посилання для завантаження схеми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ