Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Урожайність на Львівщині є найвищою в Україні, - Мінагрополітики

Урожайність зерна на Львівщині є найвищою в Україні і становить 52 центнера з гектара. Про це йшлось під час робочої наради з питань збирання врожаю зернових культур та підготовки до посіву озимих, яку у режимі відеоконференції провело Міністерство аграрної політики та продовольства України сьогодні, 19 липня. Повідомила прес-служба Львівської ОДА,

Зокрема, станом на вівторок, 19 липня, у Львівській області обмолочено 31 тис га ранніх зернових культур (12%) та 3,3 тис га озимого ріпаку (9%). Всього  на Львівщині намолочено 161 тис тонн зерна.

Варто зазначити, що у Львівській студії у конференції взяли участь перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз, а також керівники територіальних органів Держпродспоживслужби, Держсільгоспінспекції, центру наукового забезпечення АПВ НААН України, філій ДУ "Держгрунт охорони", ПАТ "Аграрний фонд України", ПАТ "Державної продовольчо-зернової корпорації України".

За словами Наталії Хмиз, погодні умови цього річ сприяли жниварям. По Україні вже зібрано понад 52 % ранніх зернових та зернобобових. Середня урожайність становить 36,0 ц/га. Степові області України наблизились до завершення збирання ранніх зернових, а Поліські та Західні області, в тому числі Львівщина, ще на початку жнивної компанії. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ