Слухай онлайн
Політика

Уряд прийняв низку кадрових рішень

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Секретаріату Кабміну, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні провів низку звільнень та призначень.
Уряд прийняв низку кадрових рішень

ʺПочинаємо процес повного перезавантаження влади! Сьогодні маємо перші гучні звільненняʺ, — сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Уряд звільнив керівників  8  державних структур, зокрема, очільника Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Кузьміна та керівника Державної служби геології та надр Олега Кирилюка.

Кабінет Міністрів України звільнив:

— голову Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара;

— очільницю Державної архівної служби Тетяну Баранову;

— керівника Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка;

— керівника Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та його заступника Дмитра Булатова;

— голову Державного агентства з питань електронного урядування Олександра Риженка.

 Уряд також звільнив голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. ʺЦе позитивний сигнал для міжнародних вантажних перевезень, що ситуація з розподілом дозволів зміниться на кращеʺ, — зазначив Голова Уряду.

Серед інших кадрових рішень Уряд звільнив чотирьох заступників голови Фонду державного майна: Віталія Герца, Олену Коротку, Юрія Нікітіна, Віталія Трубарова.

Під час засідання Уряд також прийняв заяви про звільнення в.о. голови Укравтодору Славоміра Новака (з 1 жовтня 2019 року) та голови Національної поліції  Сергія Князєва.

Уряд також звільнив трьох заступників Міністра внутрішніх справ — Сергія Ярового (з посади першого заступника), Сергія Гончарова та Тетяну Ковальчук. Крім того, звільнили Олексія Перевезенцева з посади державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Владислава Андронова з посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства.

Уряд призначив нового голову Національної поліції — генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка.

Серед інших призначень 10 заступників міністрів та державний секретар.

У Міністерстві внутрішніх справ: перший заступник Сергій Яровий та п’ять заступників — Сергій Гончаров, Тетяна Ковальчук, Антон Геращенко, Катерина Павліченко та Олександра Гогілашвілі (з 26 вересня 2019 року).

У Міністерстві фінансів призначили заступника Міністра Павла Ходаковського та державного секретаря Міністерства Костянтина Ващенка.

У Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб — першого заступника Антона Колумбета.

У Міністерстві цифрової трансформації — державного секретаря Міністерства Олександра Риженка.

У Міністерстві юстиції — заступника Міністра з питань виконавчої служби Андрія Гайченка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");