Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Уся водопровідна вода в Луганську є технічною - пити її не можна

Вся водопровідна вода в Луганську є технічною і пити її просто не рекомендується.

Як пише міський сайт Сєвєродонецька з посиланням на місцевих жителів, коли сталися аварії на шахтах, після низки пригод на Луганському водоканалі, рівень забруднення питної води перевищив усі можливі норми: вода містить у собі хімпродукти і важкі метали.

Однією з причин є викид креозоту в водонесучий горизонт. Звідти люди беруть воду для пиття.

У луганських медичиних закладах на лікуванні є пацієнти, що приймали воду з-під крана. У той же час підконтрольні самопроголошеній «владі» інтернет-видання вишуть про те, що водопровідна вода придатна для вживання.

Про низьку якість водопровідної води журналісту «Громадського радіо» повідомила жителька Лутугинського району. За її словами, ні вона, ні члени її родини воду з-під крану не вживають, починаючи з літа 2014 року. Жінка стверджує, що тоді якість води різко погіршилася і не повернулася до того рівня, як була до АТО. 

В той же час мешканка Луганська говорить, що вона погіршення якості води не помітила, як і суттєвих перебоїв з водою у своєму районі. Рік тому вона повернулась у місто і за цей час у її районі лише на один день виключали воду через аварію.

У Стаханові, Кіровську, Алмазній, Ірміно проблема водопостачання не вирішується.  За словами жителів вода подається на кілька годин і часто у незручний для людей час.

Громадське радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ