Слухай онлайн
Здоров'я

В Івано-Франківській області зіпсували майже 500 доз вакцини Covishield

Під час кампанії з вакцинації населення від коронавірусу в Івано-Франківській області зіпсували майже 500 доз вакцини Covishield.
Фото ЛМР

Про це в етері обласного телеканалу "Галичина" заявив заступник директора департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА Володимир Дзьомбак.

Повідомляється, що з початку вакцинації на Прикарпатті втратили 492 дози або 84% від всіх втрачених доз в Україні. До речі, Львівська область втратила тільки 17 доз.

За словами, Дзьомбака, це сталося через те, що у флаконах з Covishield немає градуювання, і медики не використовували залишкову дозу у флаконі, оскільки думали, що вона менша за інші. Зокрема він зауважив:

"... мобільні бригади, які проводять вакцинацію, вони досить переживали, набираючи в шприц дозу, щоб це була повноцінна доза для того, щоб не знизити дозу і ефект від вакцинації. В даний час додатково проведено навчання ... Це питання вже закрите".

Дзьомбак зазначив, що коли у флаконі залишається остання доза, то здається, що там менше вакцини. Він додав:

"І через острах, що буде введена не та доза, то вийшло так, що залишалося у флаконі. Найбільше сприймалося, щоб ці дози не були комусь передані. Тут ніяких зловживань немає".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ