Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

В Китаї заговорили про співпрацю з США

Китай готовий співпрацювати зі США, бо від цього залежить доля людства – Сі Цзіньпін

Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Китай готовий співпрацювати зі США, за його словами, обидві сторони долають свої розбіжності і працюють разом, щоб "відповісти на глобальні виклики". Про це повідомила Українська правда.

"Сі зазначив, що те, чи Китай і Сполучені Штати можуть знайти правильний шлях до порозуміння один з одним, має вирішальне значення для мирного розвитку світу і майбутньої долі людства.

Китай готовий просувати взаємовигідне співробітництво зі США на основі трьох принципів взаємної поваги, мирного співіснування і взаємовигідної співпраці, правильно управляти розбіжностями, докладати спільних зусиль для вирішення глобальних проблем, досягати взаємних досягнень і спільного процвітання на благо двох країн і всього світу", - лист Сі Цзіньпіна виголосили на щорічній вечері Національного комітету з американо-китайських відносин зі штаб-квартирою в Нью-Йорку.

Повідомляється, що його заклик до більш стабільних двосторонніх зв'язків, які, за словами Сі Цзіньпіна, повинні будуватися на принципах "взаємної поваги, мирного співіснування і взаємовигідного співробітництва", пролунав напередодні візиту міністра закордонних справ Ван І до Вашингтона.

Поїздка з четверга по суботу найвищого китайського дипломата стане особистою зустріччю на найвищому рівні напередодні очікуваної зустрічі між президентом США Джо Байденом і Сі в Сан-Франциско на листопадовому саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

Того ж дня, 25 жовтня, президент США Джо Байден також надіслав вітального листа на щорічну вечерю нагородження Національного комітету з американо-китайських відносин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ