Слухай онлайн
Cуспільство

В ліцеї на Прикарпатті виявили фальсифіковане масло

Спеціалісти Держпродспоживслужби виявили у Пістинському ліцеї Косівського району Івано-Франківської області масло, що не відповідало вимогам нормативної документації.

Про це повідомляє Бліц-інфо.

Косівським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено перевірку ліцею щодо дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування дітей з відбором зразків харчових продуктів для встановлення їх відповідності чинним нормативним документам.

За результатами лабораторного дослідження, проведеного Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспожислужби, зразок масла солодковершкового селянського 73% жиру, виробник ТОВ «Еней» (Україна, 13001, Житомирська обл., смт Романів, вул. Менделєєва 8), не відповідав вимогам нормативної документації – містить рослинні жири.

По ланцюгу простежуваності проведено позапланові перевірки постачальників невідповідної продукції, в ході яких відібрано зразки масла від інших партій продукції вищезазначеного виробника. За результатами лабораторних досліджень виявлено рослинні жири, що не відповідає назві «МАСЛО СОЛОДКОВЕРШКОВЕ СЕЛЯНСЬКЕ».

Постачальником відкликана з торговельної мережі невідповідна продукція виробника ТОВ «Еней».

Інформація про невідповідність масла ТОВ «Еней» (Україна, 13001, Житомирська обл., смт. Романів, вул. Менделєєва 8) надіслана до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області для вжиття заходів реагування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ