Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

В Україні нема еліти, яка готова відстоювати ідею «Схід та Захід разом!», – Погребинський

Судячи із виступів депутатів місцевих рад від ВО «Свобода», можна зробити висновок, що «Свобода» сподівається, що Галичина відокремиться від України. Таку думку сьогодні, 24 січня, в коментарі Гал-інфо висловив політолог Михайло Погребинський.

«Галасу довколо 22 січня було багато, а людей на мітинг прийшло дуже мало, тому результат – ніякий. Те, що відбулося, має мало спільного з ідеєю соборності. В контексті святкувань та мітингу тема «Схід та Захід разом!» була абсолютно відсутньою. Однак це питання тепер більш нагальне, ніж воно було 20 років тому», – наголосив політолог.

Він також додав: «На жаль, сьогодні наша політична еліта робить все для того, щоб було навпаки. Такої політичної еліти, яка б насправді пропагувала ідею «Схід та Захід разом!» сьогодні нема. Натомість політична еліта намагається посилити це роз’єднання. Висновок – продовжується розкол країні. Я вже не кажу про виступи «Свободи». Напевне, вони сподіваються, що Галичина просто відокремиться від решти території України, треба вміти читати ці виступи очима луганчанина та донеччанина».

«Отже, скільки б галасу не зчиняли довкола цього святкування, але відзначення в Києві Дня Соборності нічого не внесло у ту небезпечну тенденцію роз’єднання», - наголосив Михайло Погребинський

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ