Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

В Україні офіційно запровадили День тренера

Уряд затвердив проєкт Указу Президента України "Про День тренера". Про це повідомляє пресслужба Міністерство молоді та спорту України з посиланням на Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта.

"Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково повинно бути. Ми глибоко цінуємо їх внесок у розвиток державного спорту. Для мене особисто тренер займає поважне місце, як та людина, яка зробила мене тим, ким я є сьогодні. Всі мої високі результати я завдячую своїм наставникам", - наголосив Вадим Гутцайт.

Чому саме 19 липня? Цього дня 1996 року, Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда.

Коли відзначали раніше? 30 жовтня. Однак офіційного статусу це свято не мало.

Наразі ж Україна матиме свою офіційну дату святкування такої визначної події. Зазначимо, що до розробки проєкту Указу Президента долучились Національний Олімпійський комітет України на чолі з Сергієм Бубкою, народний депутат України Жан Беленюк та Асоціація спортивних журналістів України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ