Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

Як інформує 28 травня прес-служба Державної міграційної служби України, в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14.
Фото: ДМС

Сьогодні підрозділи Міграційної служби, центри надання адміністративних послуг, які надають послуги з оформлення біометричних документів, та центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс" розпочинають надавати послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Запуск послуги дозволить зменшити кількість візитів громадян до державних органів і заощадить їх власний час, оскільки відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків у підрозділах ДМС та ЦНАП надається безкоштовно.

Експериментальний проект реалізовано за участі Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби України, Державної податкової служби України та за підтримки Офісу підтримки реформ (SURGe), що фінансується Урядом Канади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");