Управління охорони історичного середовища та управління культури Львівської міської ради разом з громадською організацією Urbanideas та Urban бібліотекою розпочинають цикл (Не)занудних лекцій про збереження культурної спадщини, в рамках Осіннього URBAN лекторію. Про це інформують у прес-службі ЛМР.
«2018 рік оголошено роком збереження культурної спадщини. Як ми взаємодіємо з культурною спадщиною? Який статус/імідж об’єкта культурної спадщини? Який ми маємо доступ до об’єктів культурної спадщини? Усі ми — суб’єкти збереження культурної спадщини, її споживачі і продавці — постійно дотикаємося до неї і щодня творимо. Це не тільки література, мистецтво та архітектурні споруди, але й ремесла та практики, які ми вивчаємо, історії, які розповідаємо, їжа, яку їмо, і фільми, які дивимося», — повідомляє координаторка діяльності міських бібліотек Львова Анастасія Нечипоренко.
У рамках лекторію кожен охочий може відвідати такі події, які відбуватимуться в URBAN бібліотеці:
10.10 — Лілія Онищенко: «Видиме/Невидиме — методи збереження культурної спадщини» (Львів);
18.10 — Олексій Биков про архітектуру, фотографію і № 11 Журналу «5.6» (Київ);
24.10 — Федір Бойцов: воркшоп з цифрування культурної спадщини від Pixelated Realities (Одеса);
31.10 — Олесь Дзиндра: «Полтва та інші підземні ріки Львова» (Львів).
У листопаді на всіх охочих чекають дискусії про Музей міста (Тетяна Бей), радянські мозаїки у Львові (Олена Мартинчук), фестиваль ТуСтань (Василь Рожко) та стародавні вілли у Львові (Ігор Сьомочкін).
Усі деталі - на сторінці URBAN бібліотеки.