Слухай онлайн
Політика

Василь Лозинський зустрівся із очільниками об’єднаних територіальних громад

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, сьогодні, 21 січня, під час наради з головами об’єднаних територіальних громад області, підбили попередні підсумки виконання місцевих бюджетів за 2019 рік та деякі бюджетні показники на 2020 рік, а також обговорили питання дорожнього господарства та медицини.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський порушив питання співфінансування видатків внаслідок відсутності у бюджетах громад вільних коштів, а також наголосив на важливості спільно окреслити завдання та напрацювати механізми для подальшої реалізації проектів. 

ʺГрамотне використання коштів залежить, перш за все, від збалансування місцевих бюджетів – це головне завдання на місцяхʺ, - наголосив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

Під час наради також порушили питання детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також дотримання контролю за здійсненням діяльності на об’єктах АЗС щодо торгівлі пальним та інших видів діяльності тощо.

Акцентували увагу й на готовності закладів охорони здоров’я вторинного рівня до укладання угод з НСЗУ та переходу на нову модель фінансування.

Т.в.о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк наголосила на важливості підтримки культури у громадах, зокрема, бібліотек, гуртків, музичних шкіл, тощо, що дозволять формувати новий культурний простір.

Окрім того, під час наради порушили питання ремонту та будівництва доріг, а також перевезення пільгових категорій громадян, які мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті.

Під час спілкування із заступниками, голови ОТГ розповіли про стан справ у своїх громадах і висловили пропозиції та ідеї щодо подальшого розвитку територіальних громад.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у 2020 році Мінсоцполітики платитиме ОТГ за надані соцсервіси.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ