Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Ватикан випустив електронну вервицю для молоді

Ватикан випустив електронну вервицю для молоді
Ватикан випустив електронну вервицю для молоді
Ватикан випустив електронну вервицю для молоді
Ватикан випустив електронну вервицю для молоді
1/2
У Ватикані відбулося представлення інтерактивного пристрою, покликаного допомогти молоді молитися розарій. Ініціатива зродилася в лоні "Всесвітньої мережі молитви Папи".

Як інформують на сайті Vatican News, на початку цього року, зустрічаючись в одну з неділь із паломниками на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск активував свій профіль на ʺClick To Prayʺ, офіційній платформі Всесвітньої мережі молитви в наміренні Папи, відомій також як ʺАпостольство молитвиʺ. Він, зокрема, сказав: ʺТут я публікуватиму намірення та прохання про молитву за місію Церкви. Заохочую, насамперед, вас молодих завантажувати додаток Click To Pray, й надалі молячись разом зі мною розарій за мирʺ.

У вівторок, 15 жовтня 2019 р., у Ватикані представлено чергову ініціативу ʺВсесвітньої мережі молитви Папиʺ, покликану допомогти молоді молитися на вервиці, згуртовуючи юнаків і дівчат в молитві за мир. Спеціальний браслет активується автоматично, коли робиш знак святого хреста. Інтерактивний пристрій інтегрується із застосунком ʺClick To Prayʺ, завантаженим на смартфон чи таблет, запускаючи аудіосупровід із зображеннями та персоналізованим вмістом, покликаними сприяти навчанню та поглибленню молитви розарію.

Вервиця й технології

Як зауважив о. Фредерік Форнос, ТІ, міжнародний координатор ʺВсесвітньої мережі молитви в наміреннях Папиʺ, ця ініціатива приурочена Надзвичайному місійному місяцеві, проголошеному Папою Франциском на жовтень цього року. ʺПід час Всесвітнього Дня молоді в Панамі, – додав священик, – Папа особливо просив допомогти молодим людям молитися на вервиці за мир у світіʺ.

У контексті різних ініціатив, запропонованих на цей жовтень, який також є місяцем Розарію, ʺАпостольство молитвиʺ вирішило приготувати інструмент, що допомагатиме юнакам і дівчатам молитися на вервиці в їхньому цифровому світі, використовуючи доступні сьогодні технології. За допомогою пристрою можна обрати між традиційним Розарієм і тематичними вервицями, що постійно оновлюватимуться, тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ