Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Велорух на Сихові: львів’ян запрошують на дискусію

3 липня, на пр.Червоної Калини, команда «Сихів.медіа» організовує дискусію щодо розвитку велоруху на Сихові. Обговорення розпочнеться о 18.00 год.

Про це повідомило видання Сихів Медіа.

Запрошуємо усіх любителів крутити педалі, активістів, та охочих долучитися до розвитку велосипеда, як невід’ємного елемента сучасного розвиненого міста. В наших планах об’єднати ідеї сихівчан та напрацювати проекти, які спільно реалізуємо.

«Нещодавно я повернувся з Берліна, де бачив наскільки органічно велосипед вписується у загальну транспортну систему.Там це не просто вид дозвілля, а зручний та ефективний спосіб пересування.Хочу та у нас бачити велосипедистів різних поколінь, які не боятимуться виїжджати на дороги. Саме тому стартуємо з серією проектів, спрямованих на популяризацію велосипеда, розвиток необхідної інфраструктури, зокрема у Сихівському районі, та об’єднання зусиль громади. Велосипед — це круто, зручно,здорово та цікаво і потрібно, щоб більше львів’ян розділяли цю думку», – зазначив організатор зустрічі та велоентузіаст Віктор Петров.

Дискусія відбудеться у форматі «вільний мікрофон», де кожен охочий зможе висловити свою думку. За результатами обговорення, команда підсумують та представлять план дій громаді.

Також можна надіслати пропозиції на електронну скриньку [email protected] або подзвонити організаторам за тел. 097 777 13 15.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ