Слухай онлайн
Політика

Велика війна найбільш імовірна після Путіна, - Горбулін

Не можна виключати, що Росія паралельно повним ходом готує і альтернативний сценарій — суто військовий. Втім, питання великої війни — це ще й питання політичного майбутнього самої Росії і В.Путіна зокрема. Висловлюються думки (з якими цілком можна погодитися), що загроза великої війни за ініціативою Росії — це ймовірність, яка припадає на період після залишення В.Путіним посади в 2024 р. (якщо не станеться якихось екстремальних ситуацій).

Про це у своїй статті для DT.UA пише Володимир Горбулін, радник президента, директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік НАНУ, доктор технічних наук, професор.

На думку автора, якщо поточний характер внутрішньої і зовнішньої політики Росії не зміниться, то паростки відвертого фашизму та релігійного фундаменталізму, які ми спостерігаємо тут і зараз в Росії, дадуть справжні плоди якраз до 2024-го.

"Хто буде обраний в якості наступника в той момент — незрозуміло, але є висока ймовірність, що результат може виявитися несподівано страшним. В т. ч. — для світової стабільності, — зазначає Горбулін. — Цілком можливо, що нинішні спроби порівнювати В.Путіна з А.Гітлером, звичайно, приносять якесь мінімальне моральне задоволення, проте не зовсім за адресою — цілком можливо в історичній перспективі Путін виявиться швидше Гінденбургом, ніж Гітлером".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...