Слухай онлайн
Політика

Від початку голосування до поліції Львівщини надійшло 42 звернення про порушення

Від початку голосування сьогодні, 21 липня, станом на 16.30 до поліції Львівщини надійшло 42 звернення про можливі порушення виборчого законодавства, - інформує прес-служба поліції Львівської області.

За кожним повідомленням поліцейські проводять перевірки, за шістьма з них вже складені протоколи про адміністративні правопорушення.

"Інформація не завжди підтверджується - були випадки, коли громадяни телефонували у поліцію і повідомляли про порушення щоб вирішити якісь свої питання. Я наголошую, що безпідставний виклик поліції – це також адміністративне правопорушення і у випадку, якщо буде встановлено, що повідомлення було завідомо неправдивим, винні будуть притягнуті до відповідальності. Кожне повідомлення ми ретельно перевіряємо, у випадку підтвердження – складаємо протоколи про адміністративні правопорушення, можливо, за одним з них буде відкрито кримінальне провадження", - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа під час брифінгу, присвяченому перебігу голосування на Львівщині.

Звернення надходили до поліцейських у Городоцькому, Сколівському, Старосамбірському, Яворівському, Сокальському, Жовківському, Бродівському, Дрогобицькому, Радехівському, Перемишлянському, Миколаївському та Жидачівському районах області, а також у Залізничному, Шевченківському, Личаківському, Галицькому, Франківському та Сихівському районах Львова і стосувались переважно незаконної агітації у день голосування. В одному із звернень йшлось про те, що на одній з виборчих дільниць член комісії поставив підписи на порожньому бланку – зараз проводиться перевірка цього повідомлення.

Вже складені матеріали про адміністративні правопорушення, передбачені ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) КПК України, ст.183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП та ст.178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");